Zajęcia edukacyjne w roku szkolny 2023/2024 rozpoczęliśmy równo z dniem 1 września. Tego dnia "Misie" z Językowo-Sportowego Niepublicznego Przedszkola "Mali Giganci" uczestniczyli w pierwszych zajęcia realizowanych w ramach programu "Rosnę zdrowo".  Jego celem jest kształtowaniem postawy prozdrowotnej oraz nabywanie pożądanych nawyków i przyzwyczajeń zdrowotnych. W osiągnięciu założeń programu pomogą nam wybrane teksty literackie oraz zajęcia praktyczne. Program przygotowała i prowadzi Renata Grabowska. Podczas pierwszych zajęć "Co szkodzi a co pomaga zdrowo żyć" uświadamialiśmy dzieciom jak ważna jest aktywność fizyczna i właściwe odżywianie                      w zachowaniu zdrowia oraz to, że to my sami dokonujemy wyboru tych działań, które pomagają lub szkodzą naszemu zdrowiu.