Wybrane pozycje. Opisy na podstawie zasobów internetowych

(więcej na stronie  https://integro.bpciechanow.edu.pl/catalog/?bID=116)

Nowe cyfrowe dzieciństwo : jak wychowywać dzieci, by radziły sobie w usieciowionym świecie   / Jordan Shapiro. - Warszawa : Wydawnictwo Mamania, copyright 2020.

Rodzina patchworkowa rodziną współczesną : wskazówki i pomysły oparte na prawdziwej   historii / Anna Andrzejczak. - Warszawa : Pan Wydawca, 2021.

Kramik : ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne / Małgorzata Barańska. – Gdańsk : Harmonia,   2020.

Kompetencje pracowników socjalnych : warsztaty / redakcja naukowa Ewa Grudziewska. –   Warszawa : Difin, 2021.

Otyłość dziecięca z perspektywy dzieci i rodziców : aspekt behawioralny, emocjonalny,   poznawczy / Kamila Czepczor-Bernat. – Warszawa : Difin, 2021.

(Nie)dostrzeganie dorosłości z niepełnosprawnością intelektualną : tożsamość - cielesność   - sprawstwo – kreacja / Marta Jurczyk, Iwona Lindyberg. – Warszawa : Difin, 2021.

Jak się starzeć bez godności /  Magdalena Grzebałkowska, Ewa Winnicka. – Warszawa : Agora,   2022.