Wybrane pozycje. Opisy na podstawie zasobów internetowych

(więcej na stronie  https://integro.bpciechanow.edu.pl/catalog/?bID=116)

Charakterystyka wybranych pomocy terapeutycznych do realizacji zajęć specjalistycznych z   dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych : profesjonalne wsparcie terapeuty   pedagogicznego / Anna Waligóra [ i 4 pozostałych]. - Toruń : Wydawnictwo Adam Marszałek,   2021.

Trójwymiarowa manualna terapia wad stóp u dzieci / Barbara Zukunft-Huber.- Wrocław :   Edra Urban & Partner, 2020.

Matma inaczej : kodowanie czyli Pomysły na przełamanie lekcyjnej rutyny / Joanna Świercz.   - Opole : Wydawnictwo Nowik Sp. j., 2021.

Matematyka bez prądu : pomysły na atrakcyjne lekcje w szkole podstawowej / Jolanta   Wysocka. - Opole : Wydawnictwo Nowik, 2021.

Bajki logopedyczne dla dzieci / Agnieszka Nożyńska-Demianiuk. - Kalisz : Wydawnictwo   Martel, [2021].

Zajęcia z wychowawcą : ćwiczenia, gry i karty pracy dla uczniów klas IV-VIII szkoły   podstawowej / Anna Kaim. - Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia - Grupa Wydawnicza   Harmonia, 2021.

Dom Holendrów / Ann Patchett. - Kraków : Znak Litera Nova, 2021.