6 marca w Bibliotece Pedagogicznej w Płońsku odbył się wieczór autorski Zdzisława Zembrzyckiego. Było to już trzecie spotkanie z panem Zdzisławem, który tym razem zaprezentował wiersze ze swoich najnowszych tomików „Między sercem a słowem” i „Wplecione w końską grzywę”. Na naszym wieczorku swoje wiersze recytowały też uczennice I LO w Płońsku – Julia Nużyńska, Magdalena Dobrowolska i Barbara Laszuk – laureatki konkursu „Henryki. Przez słowa do serca”. Tradycyjnie wieczór umilił występ uczniów PSM I stopnia w Płońsku – Natalii Woźnickiej, Karola Kamińskiego, Mateusza Berenta, Julii Obrębskiej, Ali Jabłońskiej, Kuby Popiołkowskiego, Mileny Napiórkowskiej i Macieja Maraszka. Uczniom akompaniowała pani Joanna Kupczyk.