makijazglPo serii najróżnorodniejszych warsztatów organizowanych z myślą o podniesieniu jakości i uatrakcyjnieniu pracy z uczniami, tym razem, wyjątkowo, odbyło się spotkanie wyłącznie dla nauczycieli a właściwie nauczycielek. A że nie samą pracą nauczyciel żyje i trwa właśnie karnawał, czas zabaw, zorganizowałyśmy spotkanie z wizażystką. Spotkanie poprowadziły nauczycielki – Ewa i Elżbieta Wlazło. Pani Elżbieta, będąc nie tylko nauczycielką, ale także absolwentką kosmetologii, zajmuje się wizażem. Prowadzące podzieliły się z uczestniczkami spotkania informacjami na temat prawidłowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz doboru produktów zgodnego z kondycją skóry. Kolejnym krokiem było wykonanie makijażu dziennego. Spotkanie było też okazją do przetestowania kosmetyków mineralnych i hipoalergicznych. Mamy nadzieje, ze zdobyte umiejętności będą wykorzystane na licznych balach karnawałowych, także tych szkolnych.