Jesienne refleksje przy ognisku – plenerowe spotkanie organizacyjno-integracyjne

glownekuchary2013Jak co roku bibliotekarze i nauczyciele powiatu płońskiego współpracujący z Biblioteką Pedagogiczna w Płońsku, spotkali się w leśniczówce w Kucharach Królewskich. To organizacyjno-integracyjne spotkanie oznacza, że rozpoczął się nowy rok szkolny. Nie zabrakło ciekawych pomysłów, które mamy nadzieję zrealizować. Oprócz propozycji tematów spotkań zaprezentowałyśmy ofertę naszej biblioteki skierowaną do szkół oraz dyskutowałyśmy nad sposobem włączenia się w działania szkoły na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa uczniów. Cieszy nas niesłabnąca aktywność nauczycieli i ich uczestnictwo w naszych spotkaniach, gdyż dzięki temu jesteśmy bliżej szkoły i możemy, realizując politykę oświatową państwa, aktywnie włączyć się w działalność dydaktyczno-wychowawczą szkół.