Dla uczniów szkół zawodowych

Wybrane pozycje

(opisy na podstawie zasobów internetowych)

info

Informator o zawodach szkolnictwa zawodowego / Dorota Obidniak, Agnieszka Pfeiffer, Maria Suliga. - Warszawa : Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, 2013.

Sygn. MPLO   39065

fryz

Fryzjer : testy i zadania z rozwiązaniami / Teresa Kulikowska-Jakubik, Małgorzata Richter. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2008.

Sygn.  MPLO  38596

kuch

Kucharz małej gastronomii : testy i zadania z rozwiązaniami / Kamilla Jachowicz, Elżbieta Zakrzewska. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2008.

Sygn.  MPLO  38595

mech

Mechanik pojazdów samochodowych / Tadeusz Rychter. - Wyd. 17. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2011.

Sygn.  MPLO  38592

mecha

Mechanik pojazdów samochodowych : testy i zadania z rozwiązaniami / Mariusz Szymańczak. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2008.

Sygn.  MPLO  38593

sanit

O instalacjach sanitarnych najkrócej : podręcznik dla uczniów technikum / Mirosława Popek, Bożenna Wapińska. - Wyd. 8. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2011.

Sygn.  MPLO  38598

pieka

Produkcja piekarsko-ciastkarska : podręcznik dla technikum. Cz. 2 / Zygmunt Ambroziak. - Wyd. 6. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2012.

Sygn.  MPLO  38603

rys

Rysunek techniczny dla mechaników / Tadeusz Lewandowski. - Wyd. 12. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2011.

Sygn.  MPLO  38597

kosm

Technik usług kosmetycznych : testy i zadania z rozwiązaniami / Magdalena Kaniewska. - Wyd. 2. - Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2011.

Sygn.  MPLO  38594