targi2016Tradycją staje się uczestnictwo Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku w Targach Edukacyjnych odbywających się w Centrum Edukacyjno-KonferencyjnymMODR Poświętne. Organizatorami Targów są: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, Starostwo Powiatowe w Płońsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie - filia w Ciechanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie. Hasłem tegorocznych Targów było „Wiedza i aktywność szansą na sukces”. Oferta skierowana jest do osób kończących szkołę i ma na celu ułatwić młodzieży wybór dalszego kierunku kształcenia. Wśród wystawców były zarówno uczelnie państwowe, jak i prywatne a także szkoły policealne. Jako biblioteka naukowa chcieliśmy przybliżyć naszą ofertę uczniom oraz przyszłym studentom. Prezentowana ekspozycja miała także zainteresować osoby poszukujące pracy czy dokształcające się. Prezentowaliśmy też materiały informacyjne, ulotki oraz książki z zakresu doradztwa zawodowego.