Rola biblioteki pedagogicznej we wspomaganiu pracy szkoły – spotkanie integracyjno-organizacyjne

kuchary14Nowy rok szkolny w Bibliotece Pedagogicznej w Płońsku tradycyjnie rozpoczęliśmy spotkaniem integracyjno-organizacyjnym przy ognisku. Tematem przewodnim spotkania była „Rola biblioteki pedagogicznej we wspomaganiu pracy szkoły”. Staramy się zawsze, aby oprócz poruszania problemów merytorycznych, poświecić też czas na integrację środowiska. Przy okazji omawiania planowanych spotkań rozpoznajemy potrzeby nauczycieli i staramy się dostosować naszą ofertę do oczekiwań. Założenia polityki oświatowej państwa na ten rok nie odbiegają zbytnio od ubiegłorocznych, więc nasza praca będzie kontynuacją dotychczasowych działań. W miarę możliwości podejmujemy starania, aby zainteresować naszą ofertą jak najwięcej nauczycieli. I temu tematowi, w dużej mierze, poświecone było nasze pierwsze spotkanie.