Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu na Ekslibris Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku

W Tygodniu Bibliotek jury konkursowe dokonało rozstrzygnięcia konkursu na ekslibris Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku. Konkurs został ogłoszony w lutym 2004 r. w płońskich szkołach średnich i gimnazjalnych. Ogółem wpłynęło 61 prac : 38 z gimnazjów i 23 ze szkół średnich.  W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajął Damian Iwanowski z Gimnazjum nr 1 w Płońsku, II miejsce zajęła Hanna Lewandowska z  Publicznego Zespołu Szkół Samorządowych w  Płońsku a III miejsce przyznano Katarzynie Kuźniewskiej z Gimnazjum nr 1 w Płońsku.  Wyróżnienia otrzymali : Natalia Gołębiowska i Piotr Pawłowski  oboje z PGP w Płońsku oraz Paweł Sadecki z PZSS w Płońsku. Spośród uczniów szkół nagrodzono : I miejsce Przemysław Skierski z I LO w Płońsku, II miejsce Eliza Cichocka z I LO w Płońsku, III miejsce ex aequo zajęli : Katarzyna Sadecka z I LO w Płońsku i Katarzyna Wójcik z ZS nr 2 w Płońsku. Wyróżnienia otrzymali Eliza Cichocka i Anna Arcipowska, obie z I LO w Płońsku.                                                                                                              Zwycięski ekslibris Damiana Iwanowskiego stał się oficjalnym ekslibrisem Biblioteki Pedagogicznej Filia w Płońsku.