Biblioterapia w pracy nauczyciela

Wybrane pozycje

kruszeBiblioterapia w działaniach placówek opiekuńczo-wychowawczych / Tomasz Kruszewski. -  Toruń : Wydawnictwo Edukacyjne "Akapit", 2006.

franaBiblioterapia dla klasy IV - VI szkoły podstawowej /  Marta Franaszczuk-Truszkowska. - Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2006.

Sygn. GPLO 34302

borecBiblioterapia formą terapii pedagogicznej : skrypt dla studentów pedagogiki / Irena Borecka. -  Wałbrzych : Wydaw. Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, 2001.

konieczBiblioterapia w praktyce : poradnik dla nauczycieli, wychowawców i terapeutów / pod red. Eweliny J. Koniecznej. -  Kraków : Oficyna Wydawnicza "Impuls", 2006.

Sygn. GPLO 34108

scenaScenariusze zajęć biblioterapeutycznych : nie tylko dla uczniów z dysleksją : terapia, zabawa, nauka : szkoła podstawowa i gimnazjum / Mirosława Wójtowicz. -  Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2010.

bajkoScenariusze zajęć z elementami bajkoterapii / Aneta Bartnicka-Kierylak, Karolina Świtaj-Witrek. - Warszawa : PWN Wydawnictwo Szkolne, 2017.

Sygn. MPLO 42026

jakrozwiJak rozwijać aktywność twórczą dzieci i młodzieży : drama w nauczaniu, wychowaniu i biblioterapii / Maria Gudro-Homicka. - Warszawa : Difin, 2015.